„Sme expertmi v oblasti krbov. Pomáhame ľuďom nájsť to správne riešenie, aby mali kvalitné, bezpečné a zdravé vykurovanie.“

Sme rodinná firma, ktorá ma dvoch členov súrodencov Martina Kováča a Ivanu Čekanovú.

Zakladateľom firmy ŠRUBKA, s.r.o. je náš otec, od ktoré sme sa učili a využili jeho viac ako 40-ročné skúsenosti z praxe.

Od roku 1995 až do roku 2001 sme fungovali ako viacčlenná rodinná firma, ktorá pôsobila v oblasti obchodu a služieb.
Tak ako sa mení trh, tak sme aj my zmenili naše pôsobenie. Dostali sme príležitosť zmeniť našu obchodnú činnosť. Preto v roku 2001 sme sa začali aktívne venovať predaju krbov a ich výstavbe, ktorá trvá do dnes.

Za tie roky sme absolvovali množstvo školení, tiež sme navštívili priamo výroby, aby sme mohli napredovať v tomto obore a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej VÁM.
V tomto obore sme sa stali Expertom na predaj, poradenstvo a stavbu krbov.

Do roku 2015 sme sa venovali výstavbe krbov, keď že sme časovo nestíhali venovať sa naraz obchodnej činnosti a výstavbe krbov, výstavbu krbov sme ukončili. Aj naďalej sa aktívne venujeme predaju, poradenstvu v oblasti vykurovania.
Svedčí o tom aj náš blog...

 

Snažíme sa pristupovať ku  Vám, ako zákazníkovi individuálne tak, aby sme Vám pomohli nájsť ten správny variant a dizajn pre váš priestor a tak spríjemniť vaše bývanie.

KTO VÁM POMÁHA ?

Kto je Martin Kováč ?

Kto je Ivana Čekanová ?

Martin Kováč

Autor eBooku Ako postaviť krb od A po Z
Som konateľom firmy ŠRUBKA, s.r.o. od roku 2009, kedy som spolu s mojou sestrou Ivanou Čekanovou prevzal vedenie rodinnej firmy. Svoje skúsenosti som získal počas 14-ročnej praxe, ako vo výstavbe krbov, tak aj v priamom predaji a stal som sa expertom v tomto obore. Tiež som sa učil a využíval rady a skúsenosti svojho otca. Píšem E-booky ( E-knihy ), rád tvorím a pomáham ľuďom nájsť to správne riešenie v oblasti vykurovania.

Ivana Čekanová

Autorka eBooku 5 tipov, ako si správne vybrať krbovú vložku, aby ste mali istotu, že roky budete spokojný
Som spoločník firmy ŠRUBKA, s.r.o. od roku 2009 a spolu s mojim bratom Martinom Kováčom vedieme túto firmu. Tak, ako môj brat aj ja som získala svoje skúsenosti počas 14-ročnej praxe v priamom predaji a tiež som sa učila od nášho otca. Rada pomáham ľuďom a práve preto píšem blog v ktorom sa snažím radiť a dávať tipy, ktoré by vám mohli pomôcť. Tiež píšem E-booky ( E-knihy ) alebo sa na E-bookoch spolupodieľam.

Naším mottom, ktoré nás poháňa dopredu je:

Víťazíme tým, že sa nezastavujeme...

Naša práca